851
Przystanek:
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Drzymały
Kierunek:
Giemlice
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:13
C
07:13
C
08:53
EL
09:53
T
11:53
EL
13:48
E
15:03
E
15:53
T
16:38
T
17:38
g
18:38
19:53
g
21:53
CE
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:13
C
07:13
C
08:53
EL
09:53
T
11:53
EL
15:03
E
16:13
T
17:38
g
19:53
g
21:53
CE
g
Soboty
08:33
T
09:53
L
14:38
16:38
E
19:38
g
Niedziele i święta
07:43
E
10:53
T
15:53
T
19:38
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
C
− kurs z pominięciem: Cedry Wielkie, Osadników Wojskowych >> Leszkowy
E
− kurs do: Steblewo, Pętla
L
− kurs z pominięciem: Leszkowy, Wybudowanie >> Leszkowy
T
− kurs do: Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec