851
Przystanek:
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Platter
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:09
06:19
06:49
07:19
08:19
10:19
12:19
15:14
16:14
17:14
g
18:44
g
20:59
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:09
06:19
07:19
08:19
10:19
12:19
15:14
16:14
17:14
g
18:44
g
20:59
g
Soboty
06:29
10:54
12:34
15:44
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII