847
Przystanek:
Pruszcz Gd., Rondo Bursztynowe
Kierunek:
Bielkówko
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:32
B
06:02
B
06:27
Ł
07:02
K
07:32
K
08:02
08:22
Ł
09:32
10:32
K
11:32
12:22
Ł
13:22
K
14:22
K
15:17
Ł
15:52
K
16:32
K
17:32
18:32
K
19:32
K
21:02
22:32
Ł
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:32
B
06:02
B
06:27
Ł
07:02
07:32
K
08:02
08:22
Ł
09:32
10:32
K
11:32
12:22
Ł
13:22
14:22
K
15:17
Ł
15:52
K
16:32
K
17:32
18:32
K
g
19:32
K
g
21:02
g
22:32
Ł
g
Soboty
06:32
08:02
09:22
Ł
11:32
13:12
Ł
15:32
17:32
19:32
g
21:32
Ł
g
Niedziele i święta
08:32
10:02
11:17
13:32
Ł
15:32
17:47
19:47
Ł
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
B
− kurs do: Straszyn, Bloki
K
− kurs do: Kolbudy, Plac Kaszubski
Ł
− kurs do: Łapino