847
Przystanek:
Bielkówko, Szkoła
Kierunek:
Bielkówko
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:49
Ł
07:24
K
07:54
K
08:24
08:44
Ł
09:54
10:54
K
11:54
12:44
Ł
13:44
K
14:44
K
15:39
Ł
16:14
K
16:54
K
17:54
18:54
K
19:54
K
21:24
22:54
Ł
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:49
Ł
07:24
07:54
K
08:24
08:44
Ł
09:54
10:54
K
11:54
12:44
Ł
13:44
14:44
K
15:39
Ł
16:14
K
16:54
K
17:54
18:54
K
g
19:54
K
g
21:24
g
22:54
Ł
g
Soboty
06:54
08:24
09:44
Ł
11:54
13:34
Ł
15:54
17:54
19:54
g
21:54
Ł
g
Niedziele i święta
08:54
10:24
11:39
13:54
Ł
15:54
18:09
20:09
Ł
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
K
− kurs do: Kolbudy, Plac Kaszubski
Ł
− kurs do: Łapino