847
Przystanek:
Bielkówko, Browar
Kierunek:
Bielkówko
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:48
Ł
07:23
K
07:53
K
08:23
08:43
Ł
09:53
10:53
K
11:53
12:43
Ł
13:43
K
14:43
K
15:38
Ł
16:13
K
16:53
K
17:53
18:53
K
19:53
K
21:23
22:53
Ł
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:48
Ł
07:23
07:53
K
08:23
08:43
Ł
09:53
10:53
K
11:53
12:43
Ł
13:43
14:43
K
15:38
Ł
16:13
K
16:53
K
17:53
18:53
K
g
19:53
K
g
21:23
g
22:53
Ł
g
Soboty
06:53
08:23
09:43
Ł
11:53
13:33
Ł
15:53
17:53
19:53
g
21:53
Ł
g
Niedziele i święta
08:53
10:23
11:38
13:53
Ł
15:53
18:08
20:08
Ł
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
K
− kurs do: Kolbudy, Plac Kaszubski
Ł
− kurs do: Łapino