847
Przystanek:
Straszyn, Zeusa
Kierunek:
Bielkówko
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:45
Ł
07:20
K
07:50
K
08:20
08:40
Ł
09:50
10:50
K
11:50
12:40
Ł
13:40
K
14:40
K
15:35
Ł
16:10
K
16:50
K
17:50
18:50
K
19:50
K
21:20
22:50
Ł
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:45
Ł
07:20
07:50
K
08:20
08:40
Ł
09:50
10:50
K
11:50
12:40
Ł
13:40
14:40
K
15:35
Ł
16:10
K
16:50
K
17:50
18:50
K
g
19:50
K
g
21:20
g
22:50
Ł
g
Soboty
06:50
08:20
09:40
Ł
11:50
13:30
Ł
15:50
17:50
19:50
g
21:50
Ł
g
Niedziele i święta
08:50
10:20
11:35
13:50
Ł
15:50
18:05
20:05
Ł
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
K
− kurs do: Kolbudy, Plac Kaszubski
Ł
− kurs do: Łapino