847
Przystanek:
Straszyn, Os. Modre
Kierunek:
Bielkówko
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:44
Ł
07:19
K
07:49
K
08:19
08:39
Ł
09:49
10:49
K
11:49
12:39
Ł
13:39
K
14:39
K
15:34
Ł
16:09
K
16:49
K
17:49
18:49
K
19:49
K
21:19
22:49
Ł
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:44
Ł
07:19
07:49
K
08:19
08:39
Ł
09:49
10:49
K
11:49
12:39
Ł
13:39
14:39
K
15:34
Ł
16:09
K
16:49
K
17:49
18:49
K
g
19:49
K
g
21:19
g
22:49
Ł
g
Soboty
06:49
08:19
09:39
Ł
11:49
13:29
Ł
15:49
17:49
19:49
g
21:49
Ł
g
Niedziele i święta
08:49
10:19
11:34
13:49
Ł
15:49
18:04
20:04
Ł
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
K
− kurs do: Kolbudy, Plac Kaszubski
Ł
− kurs do: Łapino