−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Łapino
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
0
Pruszcz Gd., Chopina
1
Pruszcz Gd., Pogotowie Ratunkowe
2
Pruszcz Gd., Rondo Kaszubskie
3
Pruszcz Gd., Rondo Bursztynowe
4
Pruszcz Gdański
Rotmanka, Rondo
5
Rotmanka, Al. Piłsudskiego
5
Rotmanka, Leśna
6
Straszyn, Objazdowa
7
Straszyn, Obwodowa
7
Straszyn, Kwiatowa
8
Straszyn, Poczta
8
Straszyn, Dworcowa
9
Straszyn, Bloki
9
Straszyn, Poprzeczna
10
Straszyn, Boczna
12
Straszyn, Os. Modre
13
Straszyn, Zeusa
13
Goszyn
14
Kolbudy
Bielkówko, Browar
15
Bielkówko, Szkoła
16
Bielkówko
16
Bielkówko, Przejazd kolejowy
16
Bielkowo, Zbiornik
17
Bielkowo
18
Lublewo Gdańskie, Szkoła
19
Lublewo Gdańskie
20
Lublewo Gdańskie, Wojska Polskiego
20
Kolbudy, Szkoła
21
Kolbudy, Plac Kaszubski
22
Kolbudy, Przemysłowa
23
Łapino, Sapiehy
24
Łapino
25
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
847
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kolbudy, Przemysłowa
Kierunek:
Łapino
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:06
09:01
13:01
15:51
23:11
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:06
09:01
13:01
15:51
23:11
Soboty
10:01
13:51
22:11
Niedziele i święta
14:11
20:26
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się