−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Przystanki:
Km:
Kolbudy
Łapino
0
Łapino, Sapiehy
1
Kolbudy, Przemysłowa
2
Kolbudy, Plac Kaszubski
3
Kolbudy
3
Kolbudy, Szkoła
4
Lublewo Gdańskie, Wojska Polskiego
5
Lublewo Gdańskie, Szkoła
6
Bielkowo
7
Bielkowo, Zbiornik
8
Bielkówko, Przejazd kolejowy
9
Bielkówko
9
Bielkówko, Szkoła
9
Bielkówko, Browar
10
Pruszcz Gdański
Goszyn
11
Straszyn, Zeusa
12
Straszyn, Os. Modre
12
Straszyn, Boczna
13
Straszyn, Dworcowa
15
Straszyn, Bloki
15
Straszyn, Poprzeczna
16
Straszyn, Poczta
17
Straszyn, Kwiatowa
17
Straszyn, Objazdowa
18
Rotmanka, Leśna
19
Rotmanka, Al. Piłsudskiego
20
Rotmanka, Rondo
20
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Rondo Bursztynowe
21
Pruszcz Gd., Rondo Kaszubskie
22
Pruszcz Gd., Pogotowie Ratunkowe
23
Pruszcz Gd., Chopina
24
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
25
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
847
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Łapino
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
04:57
07:17
09:12
13:37
16:12
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
04:57
07:17
09:12
13:37
16:12
Soboty
05:27
10:27
13:57
Niedziele i święta
06:42
14:27
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się