−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Główny
Przystanki:
Km:
Kolbudy
Bielkówko
0
Bielkówko, Szkoła
0
Bielkówko, Browar
1
Pruszcz Gdański
Goszyn
2
Straszyn, Zeusa
3
Straszyn, Os. Modre
3
Straszyn, Boczna
4
Straszyn, Młodej Polski
4
Straszyn, Dworcowa
6
Straszyn, Bloki
6
Straszyn, Poprzeczna
7
Straszyn, Poczta
8
Straszyn, Kwiatowa
8
Straszyn, Obwodowa
9
Borkowo, Głębokie
10
Borkowo, Kasztanowa
12
Borkowo, Szkoła
12
Borkowo, Topolowa
13
Borkowo, Skrzyżowanie
13
Gdańsk m.
Gdańsk, Starogardzka
14
Gdańsk, Jagiełły
14
Gdańsk, P.D.P.S.
15
Gdańsk, Ukośna
16
Gdańsk, Gościnna
17
Gdańsk, Rejtana
18
Gdańsk, Sandomierska
18
Gdańsk, Zaroślak
19
Gdańsk, Toruńska
20
Gdańsk, Brama Wyżynna
20
Gdańsk, Dworzec Główny
21
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
846
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Straszyn, Dworcowa
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Główny
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:10
06:45
08:05
08:55
09:55
10:55
11:55
12:55
13:45
15:15
15:45
16:55
17:25
17:55
18:25
19:25
20:25
21:55
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:10
06:45
08:05
08:55
09:55
10:55
11:55
12:55
13:45
15:15
15:45
16:55
17:25
g
17:55
g
18:25
g
19:25
g
20:25
g
21:55
g
Soboty
06:10
06:55
07:55
08:55
09:55
10:55
11:55
12:55
14:25
15:25
16:25
g
17:25
g
18:55
g
20:25
g
21:55
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się