844
Przystanek:
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
Kierunek:
Żuławka
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
14:02
RZ
15:47
RZ
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Będzieszyn
RZ
− kurs przez: Rusocin, Łęgowo, Cieplewo i Żukczyn