844
Przystanek:
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
Kierunek:
Żuławka
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
14:15
RZ
16:00
RZ
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Będzieszyn
RZ
− kurs przez: Rusocin, Łęgowo, Cieplewo i Żukczyn