Przystanek:
Rekcin, Spacerowa - OsiedleKierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec KolejowyOd poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
Objaśnienia:
R
− kurs przez: Rusocin, Cieplewo, Łęgowo
Z
− kurs przez: Żukczyn