844
Przystanek:
Łęgowo
Kierunek:
Żuławka
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
14:08
RZ
15:53
RZ
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Będzieszyn
RZ
− kurs przez: Rusocin, Łęgowo, Cieplewo i Żukczyn