842
Przystanek:
Jagatowo, Kolonia
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:51
B
06:41
PR
08:01
09:11
B
10:31
R
12:41
13:51
14:36
15:26
15:46
16:36
17:21
21:21
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:56
08:01
09:11
B
14:36
15:46
17:21
21:21
g
Soboty
08:56
10:26
12:56
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
B
− kurs przez: Będzieszyn
P
− kurs z pominięciem: Wojanowo
R
− kurs przez: Rusocin, Cieplewo, Łęgowo