842
Przystanek:
Świńcz
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:59
B
06:49
PR
08:09
09:19
B
10:39
R
12:49
13:59
14:44
15:34
15:54
16:44
17:29
21:29
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:04
08:09
09:19
B
14:44
15:54
17:29
21:29
g
Soboty
09:04
10:34
13:04
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
B
− kurs przez: Będzieszyn
P
− kurs z pominięciem: Wojanowo
R
− kurs przez: Rusocin, Cieplewo, Łęgowo