842
Przystanek:
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
Kierunek:
Jagatowo
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
12:12
13:22
14:07
14:52
B
16:02
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Będzieszyn