842
Przystanek:
Cieplewo, OKSiR
Kierunek:
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
12:23
13:33
14:18
15:03
B
16:13
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Będzieszyn