801
Przystanek:
Żukowo, Baza PA Gryf
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Główny
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
04:46
05:46
06:21
06:51
07:31
08:31
09:41
10:41
11:41
12:41
13:41
14:46
15:51
16:51
L
17:41
18:41
20:31
21:31
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
04:46
05:46
06:21
07:31
08:31
09:41
10:41
11:41
12:41
13:41
14:46
15:51
16:51
L
17:41
18:41
20:31
21:31
Soboty (oprócz świąt)
05:26
06:06
07:06
08:06
09:41
10:41
11:41
12:41
13:41
14:46
15:41
16:41
17:41
18:41
20:11
21:31
Niedziele i święta
09:41
11:41
15:41
17:41
20:11
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
L
− kurs tylko do przystanku: Leźno, Kościół