−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Linia, Urząd Gminy
Przystanki:
Lębork, Pionierów - Pętla
Lębork m.
Lębork, Boh. Westerplatte
Lębork, Stary Browar
Lębork, Dworzec
Lębork m.
Lębork, Zwycięstwa/Szpital
Nowa Wieś Lęborska
Ługi
Jamy
Łęczyce
Godętowo
Rozłazino
Dzięcielec
Nawcz
Linia
Kętrzyno, Szkoła Podstawowa
Osiek
Osiek I
Linia, Wybudowanie
Linia, Urząd Gminy
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
50
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Lębork, Pionierów - Pętla
Kierunek:
Linia, Urząd Gminy
Od poniedziałku do piątku - poza okresem letnich wakacji szkolnych
07:45
12:05
14:15
16:15
Linia nie kursuje w okresie wakacji letnich oraz 24 XII
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się