14
Przystanek:
Miechucino
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
12:48
14:18
M
15:18
16:18
Ł
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
16:18
Objaśnienia:
M
− kurs do: Mściszewice
Ł
− kurs przez: Łyśniewo Sierakowickie