14
Przystanek:
Cieszenie
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
12:45
14:15
M
15:15
16:15
Ł
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
16:15
Objaśnienia:
M
− kurs do: Mściszewice
Ł
− kurs przez: Łyśniewo Sierakowickie