14
Przystanek:
Garcz
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
12:41
14:11
M
15:11
16:11
Ł
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
16:11
Objaśnienia:
M
− kurs do: Mściszewice
Ł
− kurs przez: Łyśniewo Sierakowickie