14
Przystanek:
Puzdrowo, Puzdrowski Młyn
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
15:23
GK
16:43
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
16:58
Objaśnienia:
G
− kurs przez: Gowidlino, Borek, Żakowo
K
− kurs przez: Kistowo, Kistówko