14
Przystanek:
Mojusz, II
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
12:54
14:24
M
15:24
16:24
Ł
17:54
M
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
14:24
M
15:24
16:24
Ł
Objaśnienia:
M
− kurs do: Mściszewice
Ł
− kurs przez: Łyśniewo Sierakowickie