14
Przystanek:
Miechucino, Glinno
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
12:51
14:21
M
15:21
16:21
Ł
17:51
M
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
14:21
M
15:21
16:21
Ł
Objaśnienia:
M
− kurs do: Mściszewice
Ł
− kurs przez: Łyśniewo Sierakowickie