13
Przystanek:
Stężyca, Urząd Gminy
Kierunek:
Zgorzałe
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
14:50
K
16:50
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
K
− kurs do: Kartuzy, Dworzec