12
Przystanek:
Mrozy, Stara Maszyna
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:28
08:13
11:48
14:28
15:18
16:48
K
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:28
11:48
Objaśnienia:
K
− kurs do: Kamienica Szlachecka