8
Przystanek:
Chmielno, Chmielonko
Kierunek:
Zawory
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:56
08:06
09:26
13:01
13:51
14:56
15:56
16:46
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:56
08:06
09:26
13:01
14:56
15:56
16:46
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII