8
Przystanek:
Garcz
Kierunek:
Zawory
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:51
08:06
09:16
C
12:21
13:36
C
14:56
C
15:51
16:41
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:51
08:06
09:16
C
12:21
13:36
C
14:41
C
15:51
16:41
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chmielno