8
Przystanek:
Łapalice, Jezioro
Kierunek:
Zawory
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:49
08:04
09:14
C
12:19
13:34
C
14:54
C
15:49
16:39
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:49
08:04
09:14
C
12:19
13:34
C
14:39
C
15:49
16:39
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chmielno