7
Przystanek:
Brodnica Górna, Grzebieniec
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:13
06:08
07:03
07:08
07:18
T
07:23
08:05
08:28
09:03
13:14
14:10
T
14:44
15:30
15:53
17:58
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:13
06:08
07:13
09:03
13:08
15:53
17:58
g
Soboty
07:08
09:08
12:58
15:53
Niedziele i święta
11:53
b
17:53
b
Objaśnienia:
b
− nie kursuje 1 I, I dzień Wielkanocy, 25 XII
g
− nie kursuje 24 XII
T
− kurs do: Kartuzy, ZSO nr 2