7
Przystanek:
Przewóz, Maks
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:50
K
07:46
P
07:51
K
11:40
M
13:00
GMR
13:51
P
14:10
15:01
P
15:05
GMR
15:46
16:10
GMR
16:40
M
17:45
GR
18:40
M
g
19:50
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
11:40
M
14:10
15:05
GMR
16:10
GMR
16:40
M
18:40
M
g
19:50
g
Soboty
07:50
GR
11:40
M
14:10
16:40
M
Niedziele i święta
10:45
GR
b
16:40
b
g
Objaśnienia:
b
− nie kursuje 1 I, I dzień Wielkanocy, 25 XII
g
− nie kursuje 24 XII
G
− kurs przez: Borucino, Grodzisko
K
− kurs do: Kamienica Szlachecka
M
− kurs przez: Mściszewice
P
− kurs do: Przewóz
R
− kurs z pominięciem: Kamienica Szlachecka