7
Przystanek:
Brodnica Górna, Wybudowanie
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:49
K
07:45
P
07:50
K
11:39
M
12:59
GMR
13:50
P
14:09
15:00
P
15:04
GMR
15:45
16:09
GMR
16:39
M
17:44
GR
18:39
M
g
19:49
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
11:39
M
14:09
15:04
GMR
16:09
GMR
16:39
M
18:39
M
g
19:49
g
Soboty
07:49
GR
11:39
M
14:09
16:39
M
Niedziele i święta
10:44
GR
b
16:39
b
g
Objaśnienia:
b
− nie kursuje 1 I, I dzień Wielkanocy, 25 XII
g
− nie kursuje 24 XII
G
− kurs przez: Borucino, Grodzisko
K
− kurs do: Kamienica Szlachecka
M
− kurs przez: Mściszewice
P
− kurs do: Przewóz
R
− kurs z pominięciem: Kamienica Szlachecka