7
Przystanek:
Klukowa Huta, Sychty
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:40
06:40
GR
08:40
GR
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:40
06:45
08:40
GR
Soboty
06:40
08:40
Objaśnienia:
G
− kurs przez: Borucino, Grodzisko
R
− kurs z pominięciem: Kamienica Szlachecka