Objaśnienia:
B
− kurs do: Brodnica Górna, Szkoła
D
− kurs przez: Brodnica Dolna
G
− kurs przez: Borucino, Grodzisko
K
− kurs do: Kamienica Szlachecka
M
− kurs przez: Mściszewice
R
− kurs z pominięciem: Kamienica Szlachecka
S
− kurs przez: Brodnica Górna, Szkoła