7
Przystanek:
Sulęczyno, Gimnazjum
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
04:36
05:21
M
06:31
08:36
GMR
12:51
DGRS
14:11
GR
15:11
GRS
16:11
GR
17:11
GR
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
04:36
05:21
M
06:26
M
08:36
GMR
12:41
GR
14:11
GR
15:11
GR
17:11
GR
Soboty
06:26
M
08:36
M
12:31
GR
15:11
GR
Niedziele i święta
11:16
17:16
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
D
− kurs przez: Brodnica Dolna
G
− kurs przez: Borucino, Grodzisko
M
− kurs przez: Mściszewice
R
− kurs z pominięciem: Kamienica Szlachecka
S
− kurs przez: Brodnica Górna, Szkoła