7
Przystanek:
Przewóz, Maks
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:50
K
07:46
P
07:51
K
08:05
GR
11:45
M
13:00
GMR
13:51
P
14:16
15:01
P
15:05
GMR
15:40
16:05
GMR
16:35
17:25
GR
18:25
M
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
08:05
GR
11:45
M
13:00
GMR
14:05
15:05
GMR
16:05
GMR
16:35
18:25
M
Soboty
08:05
GR
11:45
M
14:05
16:35
M
Niedziele i święta
10:45
GR
16:35
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
G
− kurs przez: Borucino, Grodzisko
K
− kurs do: Kamienica Szlachecka
M
− kurs przez: Mściszewice
P
− kurs do: Przewóz
R
− kurs z pominięciem: Kamienica Szlachecka