7
Przystanek:
Nowa Wieś
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
04:50
05:45
06:45
GR
06:45
09:00
GR
13:05
DGRS
14:25
GR
15:25
GRS
16:25
GR
17:25
GR
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
04:50
05:45
06:50
09:00
GR
12:55
GR
14:25
GR
15:25
GR
17:25
GR
Soboty
06:50
09:00
12:45
GR
15:25
GR
Niedziele i święta
11:30
17:30
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
D
− kurs przez: Brodnica Dolna
G
− kurs przez: Borucino, Grodzisko
R
− kurs z pominięciem: Kamienica Szlachecka
S
− kurs przez: Brodnica Górna, Szkoła