7
Przystanek:
Brodnica Górna, Wybudowanie
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:49
K
07:45
P
07:50
K
08:04
GR
11:44
M
12:59
GMR
13:50
P
14:15
15:00
P
15:04
GMR
15:39
16:04
GMR
16:34
17:24
GR
18:24
M
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
08:04
GR
11:44
M
12:59
GMR
14:04
15:04
GMR
16:04
GMR
16:34
18:24
M
Soboty
08:04
GR
11:44
M
14:04
16:34
M
Niedziele i święta
10:44
GR
16:34
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
G
− kurs przez: Borucino, Grodzisko
K
− kurs do: Kamienica Szlachecka
M
− kurs przez: Mściszewice
P
− kurs do: Przewóz
R
− kurs z pominięciem: Kamienica Szlachecka