7
Przystanek:
Brodnica Górna
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:48
K
07:44
P
07:49
K
08:03
GR
11:43
M
12:58
GMR
13:49
P
14:14
14:59
P
15:03
GMR
15:38
16:03
GMR
16:33
17:23
GR
18:23
M
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
08:03
GR
11:43
M
12:58
GMR
14:03
15:03
GMR
16:03
GMR
16:33
18:23
M
Soboty
08:03
GR
11:43
M
14:03
16:33
M
Niedziele i święta
10:43
GR
16:33
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
G
− kurs przez: Borucino, Grodzisko
K
− kurs do: Kamienica Szlachecka
M
− kurs przez: Mściszewice
P
− kurs do: Przewóz
R
− kurs z pominięciem: Kamienica Szlachecka