7
Przystanek:
Brodnica Górna, Szkoła
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:43
P
07:48
K
13:48
P
14:13
14:58
P
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
K
− kurs do: Kamienica Szlachecka
P
− kurs do: Przewóz