5
Przystanek:
Strysza Buda
Kierunek:
Bącka Huta
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:46
N
07:16
07:51
08:51
!
10:21
N
11:51
!
12:51
M
13:41
C
14:21
M
14:51
C
15:21
C
15:51
C
17:01
18:01
C
19:01
g
20:41
M
g
!
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:46
N
08:06
10:21
N
11:51
12:51
M
14:21
C
15:11
16:06
C
17:01
18:01
C
19:01
g
20:41
M
g
!
Soboty
07:06
09:06
11:16
M
13:06
M
15:01
17:31
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
!
− kurs obsługiwany minibusem, brak możliwości przewozu wózków i rowerów
g
− nie kursuje 24 XII
C
− kurs przez: Nowa Huta
M
− kurs do: Mirachowo
N
− kurs do: Nowa Huta