5
Przystanek:
Staniszewo, Wybudowanie
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:28
GK
07:38
AG
08:18
AG
14:09
A
15:14
A
15:39
HKS
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
A
− kurs do: Staniszewo, Szkoła
G
− kurs przez: Głusino
H
− kurs do: Pomieczyńska Huta
K
− kurs przez: Kolonia
S
− kurs przez: Sianowska Huta