5
Przystanek:
Stara Huta, Droga do Strzepcza
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:25
GK
07:35
AG
08:15
AG
14:06
A
15:11
A
15:36
HKS
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
A
− kurs do: Staniszewo, Szkoła
G
− kurs przez: Głusino
H
− kurs do: Pomieczyńska Huta
K
− kurs przez: Kolonia
S
− kurs przez: Sianowska Huta