5
Przystanek:
Sianowska Huta, Jezioro
Kierunek:
Bącka Huta
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:35
N
07:05
07:10
KT
07:25
KS
08:40
!
10:10
N
11:40
!
12:40
M
13:30
C
14:00
KM
14:30
CK
15:00
CK
15:30
CK
16:00
GKT
16:50
17:40
CK
18:40
K
g
20:30
M
g
!
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:35
N
07:55
10:10
N
11:40
12:40
M
14:00
CK
15:00
15:45
CK
16:50
17:40
CK
18:40
K
g
20:30
M
g
!
Soboty
06:55
08:55
10:55
KM
12:55
M
14:40
K
17:10
K
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
!
− kurs obsługiwany minibusem, brak możliwości przewozu wózków i rowerów
g
− nie kursuje 24 XII
C
− kurs przez: Nowa Huta
G
− kurs przez: Głusino
K
− kurs przez: Kolonia
M
− kurs do: Mirachowo
N
− kurs do: Nowa Huta
S
− kurs przez: Sianowska Huta
T
− kurs do: Stara Huta