5
Przystanek:
Staniszewo, Kamionka
Kierunek:
Bącka Huta
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:44
N
07:14
07:49
08:49
!
10:19
N
11:49
!
12:49
M
13:39
C
14:19
M
14:49
C
15:19
C
15:49
C
16:59
17:59
C
18:59
20:39
M
!
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:44
N
08:04
10:19
N
11:49
12:49
M
14:19
C
15:09
16:04
C
16:59
17:59
C
18:59
20:39
M
!
Soboty
07:04
09:04
11:14
M
13:04
M
14:59
17:29
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
!
− kurs obsługiwany minibusem, brak możliwości przewozu wózków i rowerów
C
− kurs przez: Nowa Huta
M
− kurs do: Mirachowo
N
− kurs do: Nowa Huta