Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 |
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
A
− kurs do: Staniszewo, SzkołaH
− kurs do: Pomieczyńska HutaK
− kurs przez: Kolonia
S
− kurs przez: Sianowska Huta