Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
A
− kurs do: Staniszewo, SzkołaG
− kurs przez: GłusinoH
− kurs do: Pomieczyńska HutaK
− kurs przez: Kolonia
S
− kurs przez: Sianowska Huta