4
Przystanek:
Cieszenie
Kierunek:
Gowidlino
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:25
K
06:55
S
07:15
K
07:45
08:00
09:00
K
10:00
11:00
K
12:00
13:00
S
13:30
14:00
P
14:25
K
14:45
15:05
P
15:25
15:45
K
16:05
16:30
P
17:00
K
17:30
18:00
K
18:30
20:15
K
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:25
K
07:15
K
08:00
09:00
K
10:00
11:00
K
12:00
13:00
S
14:00
14:30
K
15:00
15:30
K
16:00
16:30
S
17:00
K
17:30
18:00
K
18:30
20:15
K
Soboty
06:25
07:00
K
08:00
08:55
K
10:00
11:00
K
12:00
13:05
S
14:00
15:00
K
16:05
17:00
K
18:30
20:15
K
Niedziele i święta
08:00
10:00
12:00
13:05
S
14:00
15:00
K
16:05
17:00
K
18:30
g
20:15
K
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
K
− kurs do: Kamienica Królewska
P
− kurs do: Paczewo
R
− kurs do: Rokity
S
− kurs do: Sierakowice